Modern Combat Versus

 

Modern Combat Versus - это долгожданное продолжение лучшего экшна на андроид. На сей раз вам придется побывать в недалеком будущем. 

Раздел: Системные / Экшн

 

Gangstar New Orleans

 

Перед вами продолжение нашумевшего экшна серии Gangstar от компании Gameloft. На сей раз вам предстоит побывать в крупном американском мегаполисе - Новом Орлеане.

Раздел: Игры / Экшн

 

Critical Ops

 

Critical Ops - цікавий і футурістічіскій шутер від першої особи на Android. Вам пропонують взяти участь в сучасній війні терористів проти сил спецназу. Грайте зі своїми друзями проти ворожої команди.

Раздел: Игры / Экшн

 

Fortnite

Fortnite

 

Fortnite (Фортнайт) на Андроїд - з приводу цієї гри у гравців було багато протиріч, проте точно можна сказати тільки одне - це найпопулярніша королівська битва в світі.

Раздел: Игры / Экшн

 

METAL SLUG ATTACK

 

На честь 20-річчя серії ігор METAL SLUG був випущений сіквел METAL SLUG ATTACK. Гра стала ще більш досконала і опрацьована. 

Раздел: Игры / Экшн

 

PUBG MOBILE LITE

 
PUBG MOBILE LITE - всім полюбився гра тепер і для андроїд пристроїв з меншим об'ємом пам'яті. Ця версія зроблена на движку Unreal Engine 4, який порадує вам відмінними візуальними ефектами, масивної HD картою і приголомшливою прорисовкой деталей.

Раздел: Игры / Экшн

 

PUBG Mobile

 

PUBG Mobile - всіма відома і улюблена гра ПАБГ мобайл прийшла на Андроїд пристрої офіційно. Движок Unreal Engine 4 приносить неймовірну графіку, а також виробляє звукові ефекти, який прекрасно відтворює версію PC.

Раздел: Игры / Экшн

 
;